رد اعلامیه
آیا کد شارژ دارید؟ برای استفاده و افزایش موجودی کیف پول، پس از ارتقا به حساب کاربری VIP اینجا کلیک کنید و کد را وارد و ثبت کنید!
مهمان گرامی برای استفاده کامل از سایت باید عضو شوید . برای ثبت نام در سایت اینجا کلیک کنید!

راهنمایی و مشورت در مورد نصب دزد گیر

شروع موضوع توسط farbod ‏3/2/14 در انجمن دزدگیر

لینک کوتاه و مستقیم
  1. farbod

farbod Active Member

لینک کوتاه و مستقیم
    با سلام خدمت دوستان سوال داشتم در نظر دارم دزدگیر نصب کنم جدیدا ولی باید یه نظر سنجی کنم از دوستان که ایا دردسر هاش و نصبش ارزش داره یا نه منظورم برای یه دزدگیر معمولی بانصبش که اگه بخای تمیز نصب کنی یک ساعت وقت ادم و حوصله ادم رو میگیره چقدر سود داره به صرفه هستش شروع کنم ؟با تشکر قبلی از همفکری دوستان

2. amir jafari

amir jafari مدیر بازنشسته

لینک کوتاه و مستقیم
    پاسخ : راهنمایی و مشورت در مورد نصب دزد گیر

درود اگر وقت داشته باشی خوب است اجرت نصب + سود دستگاه = خوب
    ولی باید دزدگیر را از جایی بگیرید که سود خوبی داشته باشد و گارانتی خوبی بدهد

3. farbod

farbod Active Member

لینک کوتاه و مستقیم

دوستان اگه کسی در زمینه دزدگیر کار میکنه راهنمایی کنه برای ماشین ها غیر از ماجیکار که فعلا گرونه دزد گیر های دیگه رو از کجا میتونم تهیه کنم که ارزون و مناسب باشه وارد کننده ها رو از کجا پیدا کنم ازشون بخرم

4. farbod

farbod Active Member

لینک کوتاه و مستقیم

دوستان کسی دیگه نظرینداره؟؟

5. dehghan

dehghan Member

لینک کوتاه و مستقیم

سلام دوست عزیز
    بنده در خدمت شما هستم
    فروش و نصب دزدگیر بسیار خوبه وبه نظربنده ارزش داره ..

6. farhad lotfi

farhad lotfi New Member

لینک کوتاه و مستقیم
    سلام دوست عزیز اگه میخوای بری توکاردزدگیر بدنیست واقعأ خوبه بخصوص وقتی که میخوای یه دزدگیر روی یه ماشین نصب کنی .یه شغل سرگرم کننده و عالی هستش دیگه بستگی به جا و مکانی داره که میخوای مغازه باز کنی .یاسیارکارکنی .باید کارت تمیز وخوب باشه همین که کارت خوب باشه مشتری جذب می‌کنی وکارت رونق میگیره.درکل خوبه.