پروژه های الکترونیکی درخواست مدار و نقشه تایمر برای انژکتور شوی

خوش قدم

Member
امتیاز واکنش
4
بادرود....از دوستان خواهش دارم در صورتی که مداری بابت تایمر انژکتور شوی دارند اپ کنند یا اگر کیت خواصی لازم دارد بنده را راهنمائی کنند ....ممنونم

amir jafari

مدیر بازنشسته
امتیاز واکنش
61
پاسخ : درخواست مدار و نقشه تایمر برای انژکتور شوی

بادرود....از دوستان خواهش دارم در صورتی که مداری بابت تایمر انژکتور شوی دارند اپ کنند یا اگر کیت خواصی لازم دارد بنده را راهنمائی کنند ....ممنونم
سلام منظور از تایمر میخواهید زمان بندی کنید کی پالس قطع شود یا اینکه میخواهید تولید پالس انژکتور کنید

خوش قدم

Member
امتیاز واکنش
4

با سلام .....جناب جعفری ضمن تشکر از توجه شما....راستش را بخواهید انژکتور شوئی ساختم و برای زمانبندی و تایم شستشو ی انژکتورها احتیاج به تایمری دارم که تعداد قطع و وصل پالسها درهر دقیقه شستشو با هم تفاوت داشته باشد.از شما ممنونم.

آخرین ویرایش:

amir jafari

مدیر بازنشسته
امتیاز واکنش
61

با سلام .....جناب جعفری ضمن تشکر از توجه شما....راستش را بخواهید انژکتور شوئی ساختم و برای زمانبندی و تایم شستشو ی انژکتورها احتیاج به تایمری دارم که تعداد قطع و وصل پالسها درهر دقیقه شستشو با هم تفاوت داشته باشد.از شما ممنونم.
درود تایمر میکانیکی هست و هم تایمر الکترونیکی در فروشگاها میباشد من خودم تا حالا دنبالش نرفتم میکانیکی مثل تایمر لباس شوییهای قدیمی الکترونیکی اگر بگردید میتوانید پیدا کنید

HassanVaham

مدیر تالار برق نرم افزارو الکترونیک
امتیاز واکنش
924

درود با آیسی 555میتوانید تایمر بسازید گیت اماده اش هم وجود داره

بالا